VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
Prosimy o dokładne wypełnienie formularza zgłoszeniowego, szczególnie ważne są dane firmy (nazwa, adres, NIP). Na podstawie tych danych będą wystawiane faktury za Państwa zamówienia.
Imię : 
pole wymagane  
Nazwisko : 
pole wymagane  
Nazwa firmy : 
pole wymagane  
NIP : 
pole wymagane  
Adres : 
pole wymagane  
Kod pocztowy : 
pole wymagane  
Miejscowość : 
pole wymagane  
Województwo : 
pole wymagane  
Telefon służbowy : 
pole wymagane  
Adres e-mail służbowy : 
pole wymagane  
Skąd dowiedziałeś się : 
  
Identyfikator PH : 
  
Zapoznałam/łem się z Regulaminem Programu My Ariston, który znajduje się na stronie www.myariston.pl i akceptuję jego zapisy.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ariston Thermo Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w formularzu rejestracyjnym w celu i zakresie niezbędnym do realizacji programu motywacyjnego „MY ARISTON Kompania Grzewcza”
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przekazanych w formularzu rejestracyjnym w celach marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ariston Thermo Polska Sp. z o.o. informacji i ofert drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres email oraz numer telefonu w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)
Wyrażam zgodę na przekazywanie Ariston Thermo Polska Sp. z o.o. treści, dotyczących oferty Ariston Thermo Polska Sp. z o.o. na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U z 2014 r. poz. 243 ze zm.)

AristonThermo Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie, kod pocztowy 31-408, ul. Pocieszka 3, jako administrator danych osobowych, informuje Pana/Panią, że:
• podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do wzięcia udziału w Programie My Ariston,
• posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania,
• podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych,
• kontakt do Administratora danych: tel.: +48 12 420 22 20 oraz e-mail: customerservice.pl@aristonthermo.com
• dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia programu My Ariston, a w przypadku zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych do czasu wycofania zgody,
• ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Szczegółowe informacje oraz przysługujące prawa znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności,

            Proszę czekać.

Przetwarzanie danych

 
myaroston logo
 
Pobierz aplikację My Ariston na App Store.
myaroston ios

Pobierz aplikację My Ariston na Google Play.

myaroston android

Napisz do nas.

myaroston service